Jezus nie jest popularny.

Jezus NIE JEST popularny bo jest DOBRY i MIŁOSIERNY.

Popularne NIE JEST uniżenie, służenie, dobro, miłosierdzie, współczucie, modlitwa, ciepło,

próba zmiany swojego życia by dawało owoce i było dobre.

Popularna JEST antykoncepcja, pornografia, joga i filozofie wschodu, magia, okultyzm, wszelakie formy medytacji, aborcja, eutanazja, horoskopy, talizmany, amulety. To jest dziwne ale wszystko co popularne zabiera nam kroczek po kroczku naszą wolność i zniewala nas. Robi z nas robota współczesnego świata, który zapomina, że to co wybiera nie zawsze jest DOBRE. Zaś wybiera to co zniewala i daje nam fałszywą ułudę wolności i wyzwolenia.

Wszystko nie jest czarno białe, ale każdy z nas potrzebuje odrzucenia od siebie grzechu i walki z nim za pomocą łaski bożej. Jak mawiała Św. Faustyna – sama z siebie nic nie mogę, nawet godnie bez pomocy Twojej nie wypowiem imienia Twego.

Potrzebujemy tego, aby przemieniać nasze serca, byśmy oddawali coraz więcej mieszkań pod działanie ducha świętego, by działała w nim miłość i byśmy My byli dzięki temu szczęśliwi.

Bo tak naprawdę wszyscy Was oszukują, ale to ma nas prowadzić do szczęścia tutaj i w konsekwencji do szczęścia wiecznego w Niebie. Cannot wait. :)

 

Amen.

Astorre.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *